Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
