Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Responsive image style
tr: Duyarlı resim stili

en: Configure Responsive Image Styles
tr: Duyarlı Görsel Stillerini Yapılandır
