Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Auto
vi: Tự động

en: Loading
vi: Đang nạp

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Nothing
vi: Không có gì
