Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
