Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Loading
et: Laadimine

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Configure Responsive Image Styles
et: Seadista kohanevaid pildistiile

en: Linked to media item
et: Viidatud meedia elemendile
