Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: File
ast: Ficheru

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
