Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Nothing
az: heç nə

en: Responsive image style
az: Uyğunlaşan şəkil tərzi

en: Configure Responsive Image Styles
az: Cavab verən Şəkil Üslublarını konfiqurasiya edin

en: Linked to media item
az: Media elementi ilə əlaqələndirilib
