Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Loading
be: Загружаецца

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Nothing
be: Нічога
