Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: File
bg: Файл

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Media
bg: Медия

en: Loading
bg: Зареждане
