Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
