Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loading
ca: Carregant

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Nothing
ca: Res

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva
