Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Loading
cs: Načítání

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Nothing
cs: Nic
