Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau
