Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: High
de: Hoch

en: Low
de: Niedrig

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: Auto
de: Automatisch

en: Loading
de: Laden

en: Border radius
de: Randradius

en: Aspect ratio
de: Seitenverhältnis

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Nothing
de: Nichts

en: Responsive image style
de: Responsiver Bildstil

en: Configure Responsive Image Styles
de: Responsive Bildstile konfigurieren

en: Linked to media item
de: Auf Medium verlinkt
