Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Configure Responsive Image Styles
el: Ρύθμιση Responsive Στυλ Εικόνων
