Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Content
es: Contenido

en: File
es: Archivo

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Loading
es: Cargando

en: Aspect ratio
es: Relación de aspecto

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Linked to content
es: Vinculado a contenido

en: Nothing
es: Nada

en: Responsive image style
es: Estilo adaptable de la imagen.

en: Configure Responsive Image Styles
es: Configurar estilos de imágenes adaptables

en: Linked to media item
es: Enlazado a elemento multimedia
