Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Nothing
fa: هیچ
