Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Loading
fr: En cours de chargement

en: Border radius
fr: Rayon de la bordure

en: Aspect ratio
fr: Ratio d'aspect

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Nothing
fr: Rien

en: Responsive image style
fr: Style d'image adaptatif

en: Configure Responsive Image Styles
fr: Configurer Responsive Image Styles

en: Linked to media item
fr: Lié à l'élément média

en: Lazy
fr: Progressif (lazy)

en: Eager
fr: Immédiatement (eager)
