Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Loading
gl: Cargando

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Nothing
gl: Nada
