Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Loading
hi: लोड हो रहा है

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
