Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Nothing
hy: Ոչինչ
