Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Loading
id: Memuat

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Nothing
id: Tidak ada

en: Responsive image style
id: Gaya gambar yang responsif

en: Configure Responsive Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar Responsif

en: Linked to media item
id: Ditautkan ke item media
