Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Loading
ka: იტვირთება

en: Nothing
ka: არაფერი
