Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Nothing
km: មិន​មាន
