Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
