Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Loading
lt: Kraunama

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Nothing
lt: Nieko
