Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas
