Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: File
mr: फाईल

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
