Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
