Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Auto
nl: Automatisch

en: Loading
nl: Laden

en: Border radius
nl: Randradius

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Nothing
nl: Niets

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Configure Responsive Image Styles
nl: Responsive Image-stijlen configureren

en: Linked to media item
nl: Verwijst naar media-item
