Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: File
ps: دوتنه

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
