Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Nothing
ro: Nimic

en: Responsive image style
ro: Stil de imagine adaptiv

en: Configure Responsive Image Styles
ro: Configurați Stilurile de Imagine Adaptive
