Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Auto
ru: Авто

en: Loading
ru: Загрузка

en: Aspect ratio
ru: Соотношение сторон

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Nothing
ru: Ничего

en: Responsive image style
ru: Адаптивный стиль изображения

en: Configure Responsive Image Styles
ru: Настроить адаптивные стили изображения

en: Linked to media item
ru: Связано с элементом медиа
