Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Loading
sl: Nalagam
