Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
