Universal media formatter (1.0.1-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
