User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol
