User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Enable
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: field
fa: فیلد
