User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ
