User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Roles
ur: رولز
