User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля
