User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Roles
cs: Role

en: field
cs: pole
