User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: field
da: felt
