User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: field
et: väli
