User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો
