User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: field
hu: mező

en: The username is already taken.
hu: A felhasználónév már foglalt.
