User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā
