User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
