User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Ativar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: field
pt: campo
