User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: field
ru: поле

en: Select field
ru: Выберите поле

en: The email address is already taken.
ru: Адрес электронной почты уже занят.
